Kim jest Aleksandra Kurowska?

Architektka wnętrz z powołania, doskonale zorganizowana managerka projektu z wysokimi kompetencjami interpersonalnymi. Prywatnie i zawodowo osoba niezwykle kreatywna i pozytywnie nastawiona do życia. Jej wykształcenie i dotychczasowa kariera zawodowa stanowią połączenie najważniejszych umiejętności, które powinny cechować projektanta wnętrz – wszechstronnej wiedzy z zakresu budownictwa i architektury wnętrz oraz wyjątkowego zmysłu estetycznego. Dzięki temu proponowane przez nią rozwiązania są z jednej strony niezwykle efektowne wizualnie, ale również przemyślane pod względem funkcjonalnym i wykonawczym.

 

Projektantka jest absolwentką budownictwa oraz kursów specjalistycznych z zakresu architektury wnętrz. Przez kilka lat pracowała w jednej z największych firm budowlanych w Polsce, co sprawia, że dysponuje bardzo dużym doświadczeniem w prowadzeniu najbardziej wymagających projektów, a przy tym zbudowała zespół sprawdzonych, wysokiej klasy podwykonawców. Od ponad 10 lat profesjonalnie projektuje wnętrza tak prywatne, jak i komercyjne. W jej pracowni powstają kompleksowe aranżacje okazałych rezydencji, miejskich apartamentów, salonów SPA czy przestrzeni biurowych. Specjalnością Aleksandry Kurowskiej są proste, nowoczesne przestrzenie, ale jej projektów nie sposób pomylić z czymkolwiek innym. Znakiem rozpoznawczym swoich wnętrz uczyniła – jak sama mówi – „nutę szaleństwa”, która w zależności od projektu przyjmuję formę zabawy kolorem, wzorem czy fakturą.

 

Pasjonatka swojej pracy, która z projektowania czerpie energię do życia. Podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu inspiracji i bacznie przygląda się wnętrzarskim trendom. Konsekwentnie jednak projektuje wnętrza ponadczasowe, które za sprawą zmiany detali mogą przeobrażać się wraz z ich właścicielami. Specjalistka od zadań specjalnych, która nie zostawi swojego klienta praktycznie z żadnym problemem natury wnętrzarskiej. Jej pracownia świadczy usługę „Interior Concierge” gwarantującą kompleksowe wsparcie realizacji również w tematach okołoprojektowych.

 

Powrót